



Ківш зі скляною кришкою та зливом ARDESTO Gemini Livorno, 1.6л, нержавіюча сталь, силікон — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_AR1916GS_PR1
530 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ківш ARDESTO Gemini Livorno об’ємом 1,6 л виготовлено з нержавіючої сталі та оснащено ручками з силіконовим покриттям. Є скляна кришка з отвором для пари. На стінки ковша нанесено мірну шкалу. Для зливу води у конструкції ковша передбачений носик та спеціальні отвори в кришці. Ківш можна використовувати на газових, електричних, склокерамічних, галогенних й індукційних плитах. Не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 16 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Крышка | стекло |
| Объем | 1.6 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Особливості посуду | мірна шкала |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити; Електричні плити; газові плити; Галогенові плити; Індукційні плити |
| Тип | ковші |
| Толщина стенок | 0.5 мм |
| У набір входять | 1 кришка; ковш |
Информация для заказа
- Цена: 530 ₴



