Компактний і надійний ківш Gemini Bari чорного кольору готовий до щоденних кулінарних викликів. Об’єм 1,3 л, діаметр 16 см, товсте дно (4 мм) і стінки (2,6 мм) забезпечують рівномірне нагрівання, а мармурове протипригарне двошарове покриття Xylan Plus – легке готування без зайвого клопоту. Бакелітове руків’я знімне, тож посуд можна використовувати у духовці за температури до 220 °C. Термостійка скляна кришка з отвором для пари забезпечує контроль процесу без втрати тепла. Сумісність із газовими, електричними, склокерамічними, галогенними та індукційними плитами, а також можливість миття в посудомийній машині – це практичність без компромісів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 16 см |
| Цвет | Черный |
| Объем | 1.3 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Крышка | скло; нержавіюча сталь |
| Кріплення ручок | знімна ручка |
| Материал | Кованый алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | отвір на кришці для виходу пари; можна ставити в духовку до 220 °C з кришкою, але без ручки |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити; Електричні плити; газові плити; Галогенові плити; Індукційні плити |
| Тип | ковші |
| Толщина стенок | 2.6 мм |
| У набір входять | 1 кришка; 1 ківш |
Информация для заказа
- Цена: 609 ₴












