Алюмінієва сковорода чорного кольору з багатошаровим антипригарним покриттям Xylan Plus® та термостійкою бакелітовою ручкою. Сковорода Gemini сумісна з усіма видами плит.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Толщина стенки | 4 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Внутреннее покрытие | антипригарне; Xylan Plus 2 |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 392 ₴









