Глибока сковорідка ВОК може використовуватися не тільки для приготування страв китайської кухні, а й для безлічі інших процесів: для смаження, тушкування, як фритюрниця, навіть пароварка! Виріб із кованого алюмінію має протипригарне покриття Xylan Plus 2 та soft-touch-руків’я, сумісний із різноманітними плитами, як-то галогенні, склокерамічні, газові, індукційні, електричні. Товщина стінок і дна – 2,6 і 4 мм відповідно. Діаметр – 28 см. Важливо: аби сковорідка слугувала впродовж тривалого часу, виробник не рекомендує мити її в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 8.5 см мм |
| Внутреннее покрытие | Xylan Plus 2 |
| Диаметр | 28 см мм |
| Диаметр дна | 15.5 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Призначення сковороди | WOK |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 566 ₴








