Сковорода виготовлена з кованого алюмінію, її діаметр складає 28 см. На внутрішній поверхні Gemini Gourmet Vasto має тришарове протипригарне покриття PFLUON. За висоти 5 см товщина бічних стінок становить 2,2/4 мм, а дна – 2,3 мм. Зручність під час приготування забезпечує бакелітове руків’я із soft-touch-покриттям.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.3 мм |
| Толщина стенки | 2.2 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 5 см мм |
| Диаметр | 28 см мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал ручки | бакелит |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 568 ₴










