Протипригарне покриття Pfluon (2 шари) виготовлено за інноваційною технологією з використанням безпечних для здоров’я та довкілля матеріалів. Ергономічне бакелітове руків’я з покриттям SOFT TOUCH для більшого комфорту. Згодиться для приготування на газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плитах. За дотримання умов використання та догляду слугуватиме тривалий термін. Не передбачено миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 6.2 см мм |
| Внутреннее покрытие | PFLUON |
| Диаметр | 24 см мм |
| Диаметр дна | 17 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал ручки | бакелит |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch |
| Призначення сковороди | сковорода глибока |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 476 ₴












