Для виробництва ARDESTO Gemini Marmo використано кований алюміній. Діаметр моделі становить 24 см. Зсередини поверхня сковороди вкрита протипригарним покриттям Xylan Plus, конструкцією передбачено soft-touch-руків’я. За висоти 4,7 см товщина бічних стінок складає 3/4 мм, а дна – 3 мм. Модель не рекомендовано мити в посудомийній машині. Сумісна з різними видами плит, а саме: електричними, склокерамічними, газовими, індукційними й галогенними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 3 мм |
| Толщина стенки | 3 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 4.7 см мм |
| Внутреннее покрытие | Xylan Plus; антипригарне |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 464 ₴











