Каструлю ARDESTO Gemini Anzio виготовлено з литого алюмінію. Її об’єм становить 1,2 л, а діаметр – 16 см. Стінки завтовшки 1,5 мм, тоді як товщина дна становить 4,3 мм – запорука рівномірного нагрівання. Завдяки протипригарному мармуровому покриттю процес приготування буде суттєво простішим. Особливістю виробу є знімні силіконові накладки на алюмінієві руків’я, які забезпечують комфортне та безпечне переміщення каструлі, навіть коли її розігріто. Скляна кришка, яка також є в комплектованні, має отвір для відведення пари. Каструля ARDESTO Gemini Anzio сумісна з усіма видами плит, а саме: газовими, електричними, склокерамічними, галогенними та індукційними. Допустиме миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Крышка | стекло |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 1.2 л |
| Тип | Кастрюля |
| Производитель | Ardesto |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 4.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Вес | 380 г |
| Длина | 75 мм мм |
| Диаметр | 16 см мм |
| Кріплення ручок | зйомна ручка |
| Материал ручек | Алюминий |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | отвір на кришці для виходу пари; можна використовувати в духовці без кришки і без силіконових ручок-накладок |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити; Електричні плити; газові плити; Галогенові плити; Індукційні плити |
| Толщина стенок | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 592 ₴












