Преміальний дизайн
Ківш серії Black Mars представлено в одному розмірі з діаметром 14 см. Зовнішня частина ковша отримала хромоване покриття. Металева ручка повільно нагрівається та швидко охолоджується.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Диаметр | 14 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Крышка | Нет |
| Объем | 1.4 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 1 шт |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Матеріал сковороди | нержавіюча сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | підходить для використання з усіма типами плит |
| Тип | ковші |
| Толщина стенок | 0.6 мм |
| У набір входять | ковш |
Информация для заказа
- Цена: 431 ₴








