Каструля ARDESTO Gemini Gourmet об’ємом 3,8 л має бакелітові ручки з Soft-touch-покриттям. У комплектованні – скляна кришка з отвором для пари. Із мірною шкалою, нанесеною на стінки посуду, можна дотримуватися необхідної кількості інгредієнтів. Використовуючи на газових, електричних, склокерамічних, галогенних й індукційних плитах, каструля слугуватиме тривалий час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | стекло |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 3.8 л |
| Тип | Кастрюля |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 22 см мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Матеріал сковороди | нержавіюча сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | мірна шкала |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити; Електричні плити; газові плити; Галогенові плити; Індукційні плити |
| Толщина стенок | 0.4 мм |
| У набір входять | 1 кришка; 1 каструля |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴






