Каструля ARDESTO серії Black Mars, яку виготовлено з екологічного боросилікатного скла, вирізняється функціональністю та подарує естетичне задоволення. Прозорість матеріалу зумовлює можливість спостерігати за процесом приготування, а об’єму 2 л цілком достатньо для приготування страв для кількох осіб. За діаметра 16 см висота каструлі (без кришки) становить 18,5 см, термостійкість у межах від -20 до +150 °C. Каструля придатна до миття в посудомийній машині, сумісна з різними видами плит, зокрема електричними, склокерамічними, галогенними й газовими (рекомендовано використання на помірному вогні).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 2 л |
| Тип | Кастрюля |
| Материал | Стекло |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 18.5 см мм |
| Диаметр | 16 см мм |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | можна використовувати на помірному вогні; термостійкість: -20…+150°C |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити; Електричні плити; газові плити; Галогенові плити |
| У набір входять | 1 кришка; 1 каструля |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴








