



Шліфмашина ексцентрикова Ryobi ROS300A 300Вт 125мм 7000-12000об/хв +20 шліфлистів 1.7кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133001142_PR1
3 198 ₴
2 878 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Ідеальна для фінішної обробки і видалення фарби
- Потужний 300 Вт двигун
- Регульована швидкість (7000 - 12000 об/хв)
- Використання шліфлистів на липучці
- Нова технологія циклонної дії забезпечує максимальну ефективність збору пилу
- Livetool Indicator™ - індикація при підключенні до джерела живлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 2.4 мм |
| Вес | 1.7 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | мережа |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Додаткові характеристики | світлодіодний індикатор живлення; Щітковий двигун; технологія циклонної дії |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | Желтый |
| Комплектация | сумка; інструкція; шліфувальна машина |
| Кріплення розхідника на платформі | липучка |
| Потребляемая мощность | 0.3 кВт при работе |
| Тип | ексцентрикові |
| Частота колебаний | 24000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 878 ₴



