

Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна Ryobi ONE+ RROS18-0 18В 125мм орбіта 2.5мм 1.2кг без АКБ та ЗП — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5133005393_PR1
3 643 ₴
3 279 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова ексцентрикова шліфувальна машина Ryobi 18V ONE+ RROS18-0, що входить до системи Ryobi ONE+, що включає більше 150 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого, ідеально підходить для шліфування легких та середніх оздоблень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Вес | 1.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | акумулятор |
| Цвет | салатовий |
| Комплектация | пилозбірник; шліфувальний аркуш |
| Напряжение | 18 В В |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Розмір (діаметр) платформи | 2.5 мм |
| Уровень звукового давления | 80.5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 91.5 дБ (А) |
| Уровень шума | 91.5 дБ дБ |
| Тип | ексцентрикові |
| Тип платформи | кругла |
| Частота колебаний | 20000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 10000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 279 ₴



