У комплект входять:
- 50 біт 25 мм (PH1 x2, PH2 x2, PH3 x2, PZ1 x6, PZ2 x9, PZ3 x2, TX6, TX7, TX8, TX9, TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, HEX. , HEX2, HEX2.5, HEX3, HEX4, HEX5, HEX6, SL4, SL6, SL8, SL10, SQ1, SQ2, SQ3),
- 2 насадки для викруток 50 мм: PZ2, TX25,
- 2 торцеві ключі, немагнітні: 6, 8 мм,
- магнітний тримач біт 60 мм,
- пластиковий кейс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інструменти | торцеві головки |
| Адаптер | Да |
| Кількість у одному наборі | 40 шт |
| Маркування біт Phillips (PH) | PH1; PH2; PH3 |
| Маркування біт Pozidriv (PZ) | PZ1; PZ2; PZ3 |
| Маркування біт T | T15; T20; T25; T10; Т27; Т30 |
| Маркування біт плоских (SL) | 4; 6; 5; 7 |
| Материал | Сталь |
| Свердла по дереву | 5 мм; 4 мм; 6 мм |
| Свердла по каменю | 6 мм; 4 мм; 5 мм |
| Свердла по металу HSS-TiN | 5 мм; 6 мм; 2 мм; 4 мм; 3 мм |
| Тип | набір біт |
Информация для заказа
- Цена: 968 ₴





