Сучкоріз універсальний з передачею VERTO (арт. 15G254) довжиною 700 мм і діаметром різання до 30 мм. Секатор типу «by-pass», призначений для різання тонких і товстих гілок. Леза довжиною 100 мм вкриті тефлоновим покриттям, яке забезпечує захист від корозії. Додатковою перевагою є передача, яка зменшує зусилля, необхідне для різання, на 20%. Гумована ручка ергономічної форми забезпечує безпеку та комфорт під час праці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Общая длина | 700 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 10 см |
| Цвет | салатовий |
| Максимальний діаметр зрізу | 30 мм |
| Особенности | Ергономічна рукоятка; лезо з PTFE-покриттям; антиковзна рукоятка; передача, що збільшує силу різання |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
Информация для заказа
- Цена: 892 ₴











