


Шліфмашина для стін Einhell TC-DW 225 600Вт 225мм 1500об/хв 3.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4259930_PR1
8 448 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нова шліфмашина для стін і стелі Einhell TC-DW 225 є універсальним і практичним інструментом для внутрішньої обробки і ремонту для використання як аматорами так і професіоналами. Завдяки потужному 600 Вт мотору шліфмашина для стін і стелі Einhell TC-DW 225 легко впорається з шліфуванням стін і стель, а також видалення залишків шпалер, фарби, старої штукатурки та ін. За допомогою електронного контролю швидкості потужність шліфування може бути скоригована в залежності від оброблюваного матеріалу. Для досягнення хороших результатів обробки і комфортної роботи, шліфувальна машина оснащена телескопічною ручкою, що регулюється від 110см до 165cм і додаткової ергономічної T-образної рукояткою, для роботи на стелі без зусиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вес | 3.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 335 мм мм |
| Источник питания | мережа |
| Длина | 680 мм мм |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Додаткові характеристики | система пиловидалення; додаткова рукоятка; Електронний контроль швидкості; блок із необмеженою рухливістю шліфувальної головки; телескопічна ручка із змінними розмірами; ручка, що складається навпіл |
| Диаметр диска | 225 мм |
| Комплектация | пластиковий кейс; Шліфувальний папір; шланг для підключення пилососа |
| Кріплення розхідника на платформі | липучка |
| Напряжение | 230 В В |
| Розмір шліфувальної поверхні | Ø215 мм |
| Потребляемая мощность | 0.6 кВт при работе |
| Тип | полірувальні |
| Швидкість холостого ходу | 1500 об/хв |
| Ширина | 215 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 448 ₴



