Шліфмашина кутова Einhell TE-AG 125/750 125мм 11000об/хв 2.2кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_4430880_PR1
1 992 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки своїй високій якості нова кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 125/750 працює тихо і з низьким рівнем вібрації, що в свою чергу, підвищує експлуатаційну безпеку. Ергономічно м'які форми ручки кутової шліфувальної машини Einhell TE-AG 125/750 і додаткова регульована рукоятка забезпечують хорошу фіксацію в руках і додатковий комфорт. Високий рівень безпеки також забезпечується надійним захисним кожухом. Ключ для фланцевої гайки знаходиться в спеціальному відсіку в додатковій рукоятці. Кутова шліфувальна машина Einhell TE-AG 125/750 також практична і після виконання робіт, а кабельний затиск забезпечує компактне і надійне зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Вес | 2.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 120 мм мм |
| Источник питания | мережа |
| Длина | 335 мм мм |
| Додаткові характеристики | фіксація шпинделя; захисний кожух; рукоятка з м'якою накладкою; низький рівень вібрації; додаткова рукоятка; Металевий корпус редуктора; гайковий ключ може зберігатися в додатковій ручці; кабельний зажим |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | Алый |
| Комплектация | додаткова рукоятка; захисний кожух; ключ для фланцевої гайки |
| Напряжение | 230 В В |
| Потребляемая мощность | 0.75 кВт при работе |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
| Ширина | 145 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 992 ₴



