
Пилосос професійний Karcher NT 50/2 Me Classic Edition двомоторний вологе / сухе прибирання — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_1.667-030.0_PR1
25 354 ₴
22 819 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Увага! Продовження гарантії можливе тільки для фізичних осіб. Якщо апарат був придбаний юридичною особою, гарантія становить 1 рік без можливості продовження гарантійного терміну.
| № | Техніка | Стандартная гарантія | Додаткова гарантія* |
| 1 | Побутові насоси | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки класу К5; Пилососи DS 6.000 Mediclean, DS 6 Premium; Господарські пилососи WD | 1 рік | + 4 роки |
| 2 | Мінімийки з водяним охолодженням двигуна | 1 рік | + 2 роки |
| 3 | Всі апарати побутового направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 4 | Апарати серії Classic професійного направлення | 1 рік | + 1 рік |
| 5 | Прасувальна дошка, парова праска** | 1 рік*** | - |
| 7 | Аксесуари (включая садові аксесуари, полив, шланги) | 1 рік*** | - |
| 8 | Літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої | 2 года*** | - |
* при умові реєстрації на сайті ** при покупці, як окремий аксесуар *** без окремого гарантійного талона, при наявності чека, без права подовження гарантії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 7.5 м |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 53 x 2 литр/мин |
| Дополнительно | ручка для перенесення; великі колеса і поворотні ролики |
| Питание | Сеть |
| Комплектация | шланг; насадки; Подовжувальна трубка; патронний фільтр; сміттєзбірник |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Обсяг пилозбірника | 50 л |
| Разрежение | 225 мбар |
| Тип | Профессиональный |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер |
| Тип уборки | сухе; вологе |
| Труба всмоктування | металева |
Информация для заказа
- Цена: 22 819 ₴



