Скриня інструментальна 19" TOPEX (арт. 79R132) розмірами 46.2 x 25.6 x 24.2 см. Практична та добротна інструментальна скриня, виготовлена з міцного пластику із алюмінієвим замками. Скриня має 2 органайзера для зберігання дрібних елементів, тацю всередині та зручну ручку для переношування. Також у пригоді стануть бічні ручки. Марка TOPEX адресована майстрам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ящик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 242 мм |
| Длина | 462 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Органайзер |
| Количество замков | 2 шт |
| Материал | Пластик |
| Матеріал замків | алюміній |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴



