Плитка настільна Sencor електрична, конфорок - 1 на 1.5кВт, керування - мех., чорний — Новий
- Немає в наявності
- Код: ERC_SCP1504BK-EUE4_PR1
956 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Настільна плита Sencor SCP1504BK-EUE4 із захистом від перегріву, потужністю 1500 Вт ідеально підходить для гуртожитку, офісу або наметового табору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | настільна плита |
| Висота | 8.1 см мм |
| Глибина | 28.3 см |
| Діаметр центральної | 18 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість конфорок | 1 |
| Особливості | світловий індикатор; Захист від перегрівання; Зручне перенесення; нековзкі ніжки |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Тип | Електрична |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 24.7 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴











