Код: RPD_090110898_PR1- код товару для заказу.
Дровокол AL-KO LSH 370/4
Дровокол AL-KO LSH 370/4 — Горизонтальний дровокол для заготівлі дров довжиною до 37 см при робочому тиску 4 т. Особливо безпечний завдяки захисному кожуху.
Система дворукого керування для максимальної безпеки.
- Компактний і мобільний
- Зручний завдяки додатковій підставці для деревини
Комплектація:
- Дровокол AL-KO LSH 370/4
Особливості моделі:
- Горизонтальний дровокол LSH 370/4 від AL-KO розколює дрова довжиною до 37 см.
- Максимальна сила розколювання, яку він досягає, становить 4 т.
- Завдяки міцній конструкції та використанню надійних матеріалів вага горизонтального дровокола LSH 370/4 становить 40 кг. Сталеві деталі мають високоякісне порошкове покриття, яке надійно захищає їх від корозії.
- Горизонтальний дровокол працює від мережі з напругою 230 В, а потужність двигуна становить 1500 Вт. Надійний захисний кожух забезпечує додаткову безпеку.
- Завдяки компактності займає мінімум місця при зберіганні, а міцні колеса чудово підходять для транспортування.
Незважаючи на систему безпечного дворукого керування, яка знижує ризик небезпечних ситуацій, ми все ж рекомендуємо надягати захисне взуття, окуляри та рукавички під час роботи. Звертайте увагу на те, щоб дровокол розміщувався на твердій рівній поверхні. Ідеальний та ергономічний в експлуатації.
Переваги:
- Стійка конструкція
- Компактне зберігання
- Легке транспортування.




