
Мийка кухонна Deante Andante, граніт, прямокутник, з крилом, 780х490х194мм, чаша - 1, накладна, пісок — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZQN_7113_PR1
10 748 ₴
9 673 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
УнІкальні властивості гранітної мийки Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару. Найдовша гарантія, 18 років. Мийка з можливістю підключення до посудомийної машини. Компактний сифон, який полегшує, напр. сортування відходів. Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Надзвичайно простора та глибока чаша вміщує навіть деко, вийняте з духовки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Песочный |
| Тип поверхности | Матовая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 180 мм |
| Довжина вирізу | 760 мм |
| Комплектация | аксесуари |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | реверсивна (можливість установки чаші з лівого або правого боку); можливість підключення до посудомийної машини; гарантія 18 років |
| Розміри мийки | 490х780х194 |
| Розташування чаші | реверсивна |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 673 ₴



