Змішувач для кухні Neo Luno, довж.виливу - 180мм, поворотний, 1важіль, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BOC_062M_PR1
1 942 ₴
1 748 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
NEO – це бренд з польським корінням, що пропонує обладнання для кухонь та ванних кімнат. У пропозиції є змішувачі, душові панелі, душові колони, душові набори, ручні душі та багато інших аксесуарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Хром |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 360 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Довжина зливу | 18 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | A |
| Клас шуму | II |
| Колекція | Luno |
| Максимальный расход воды | 15 л |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Поверхность | Хром |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Розмір аератора | M22 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню; на мийку |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | сотовий |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Тип управления | рукоятка |
Информация для заказа
- Цена: 1 748 ₴



