Змішувач для раковини Deante Arnika, довж. виливу - 118мм, неповоротний, 1важіль, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BQA_N21M_PR1
4 458 ₴
4 012 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості. Змішувач обладнаний струменевим аератором. Силіконовий аератор для легкого видалення вапняного нальоту. З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті. Клас витрати Z (4-9 л/хв) дозволяє зменшити споживання води. Інноваційне, міцне покриття, що легко очищається Nero. До комплекту входить функціональна заглушка клік-клак.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал | Латунь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 171 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 11.8 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колекція | ARNIKA |
| Максимальный расход воды | 9 л |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Поверхность | чорний матовий |
| Положення важеля | Зверху |
| Назначение | Для раковины |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | силіконовий |
| Тип зливу | стаціонарний |
| Тип управления | рукоятка |
Информация для заказа
- Цена: 4 012 ₴









