Змішувач для раковини Deante Arnika, довж. виливу - 135мм, поворотний, 1важіль, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BQA_N24M_PR1
4 458 ₴
4 012 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач обладнаний струменевим аератором. Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача. З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті. Інноваційне, міцне покриття, що легко очищається Nero. До комплекту входить функціональна заглушка клік-клак. Важель збоку полегшує підтримання чистоти носика.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 265 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 13.5 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | S |
| Клас шуму | I |
| Колекція | ARNIKA |
| Максимальный расход воды | 19.8 л |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Поверхность | чорний матовий |
| Назначение | Для раковины |
| Розмір аератора | M22 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | сотовий |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Тип управления | рукоятка |
Информация для заказа
- Цена: 4 012 ₴



