
Змішувач для кухні Deante Lukrecja, довж.виливу - 229мм, витяжний, 1важіль, чорний-хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BDH_B720_PR1
5 468 ₴
4 921 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач кухонний з висувним виливом LUKRECJA. Корпус змішувача виготовлений з латуні найвищої якості. Змішувач оснащений потоковим аератором. Змішувач з функціональним висувним носиком. 2-функціональний ручний душ (дощ і повітряний потік). З'єднувальні шланги 45 см входять в комплект. Клас потока Z (4-9 л/хв), що дозволяє зменшити витрату води. Змішувач оснащений зворотними клапанами, щоб змішана вода не текла назад в установку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Высота | 43.9 см мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колекція | Lukrecja |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | висувний злив; поворотний злив |
Информация для заказа
- Цена: 4 921 ₴



