Змішувач для кухні Deante Aster, довж.виливу - 206мм, поворотний, 1+фільтр, хром-чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BCA_064M_PR1
5 764 ₴
5 188 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус змішувача виготовлений з латуні найвищої якості. Змішувач оснащений потоковим аератором. Монтажна втулка полегшує установку змішувача. З'єднувальні шланги 45 см входять в комплект. Клас Z (4-9 л/хв) дозволяє зменшити витрату води. Міцні наконечники шлангів виготовлені з латуні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Латунь |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Высота | 39.6 см мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 500 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | II |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Розмір аератора | M24 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | поворотний злив |
Информация для заказа
- Цена: 5 188 ₴








