


Контролер TP-LINK OC300 2xGE 1xUSB3.0 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_OC300_PR1
12 154 ₴
10 939 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Централізоване управління точками доступу, комутаторами та шлюзами
OC300 – це апаратний контролер для платформи Omada SDN. Він забезпечує 100% централізоване управління точками доступу, коммутаторами і шлюзами з єдиного інтерфейсу.
Гібридна хмара для максимального комфорту Завдяки гібридній хмарній технології апаратний контролер Omada OC300 дозволить дистанційно керувати налаштуваннями мережі, де б ви не знаходилися. Керуйте пристроями локально, з максимальною стабільністю та безпекою.
Передовий апаратний дизайн Завдяки практичному дизайну і новітньому чіпсету OC300 володіє достатньою обчислювальною потужністю для управління корпоративною мережею. Установка в стійку або на стіл роблять його гнучким в експлуатації.
Зручний моніторинг мережі
Зручна панель управління дозволить в реальному часі відстежувати статус мережі, перевіряти розподіл трафіку, отримувати інтернет-щоденники, оповіщення про збої та повідомлення, а також відстежувати показники, важливі для бізнесу. Топологія мережі дозволить системним адміністраторами швидко визначати можливі проблеми.
Гарантія простого керування Групове управління пристроями, управління віддаленими об'єктами та дистанційне оновлення прошивки Зручне обслуговування мереж без необхідності налаштування об'єкта або управління пристроями по одному.
Розклад Забезпечте більш гнучку та ефективну роботу мережі без виконання завдань вручну.
Ще зручніше з додатком Omada Отримайте дистанційни доступ до мереж безпосередньо зі смартфона у будь-якій точці планети.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB 3.0; 2x10/100/1000Mbps |
| Вхідне живлення | 100-240 В |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100/1000 Мбіт / с |
| Віддалене управління | L3 Management; Omada Controller Software; Multisite-керування; Хмарний доступ |
| Габарити | 294 × 44 × 180 |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Комплектация | Коротка інструкція; Комплект для монтажу; контролер; кабель Ethernet; Кабель живлення |
| Операционная система | Windows; Mac OS; NetWare; UNIX; Linux |
| Сертификация | RoHS; CE; FCC |
| Температура експлуатації | 0…+50 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Тип | хмарний контролер |
Информация для заказа
- Цена: 10 939 ₴



