Холодильник дорожній Sencor, 34.5x45.5х33.5, 22л, 1дв., помаранчевий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_SCM1122_PR1
3 646 ₴
3 281 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дорожній холодильник. Номінальна повна місткість: 22 л. Корисний об'єм: 21 л. Стильний дизайн, ідеально підходить для використання у приміщенні та на відкритому повітрі. Велика ручка для зручного перенесення для пікніка та кемпінгу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Изоляция | циклопентан |
| Питание | 12 В |
| Цвет | Оранжевый |
| Объем | 22 л мл |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 34х46х29.2 |
| Потребляемая мощность | 45 Вт при работе |
| Тип | Контейнер |
| Холодильник підтримує температуру на | від 18 °C до 20 °C нижче температури навколишнього середовища |
Информация для заказа
- Цена: 3 281 ₴











