Термосумка на колесах 2E, 50л, темно-синя — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-TWBP50L-DB_PR1
3 861 ₴
3 475 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термосумка на коліщатках темно-синього кольору з чорними вставками об’ємом 50 л. Призначена для збереження температури (холодної чи гарячої) напоїв і продуктів. Виготовлено з водовідштовхувального поліестеру. Передбачено телескопічну ручку та ручку на кришці. На лицьовому боці розміщено кишеню на липучці, а також відкривачку для пляшок. Усі карабіни, петлі та замки блискавок – металеві. Зручне та надійне рішення для транспортування. Розмір (ш×в×г): 38 x 49.5 x 27 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Термосумка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 49.5 см |
| Глубина | 27 см |
| Ширина | 38 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Об `єм | 50 л |
| Особенности | Открывалка для бутылок |
| Назначение | для збереження напоїв чи продуктів холодними/гарячими |
Информация для заказа
- Цена: 3 475 ₴












