
Метеостанція Sencor, внутр/зовн вимірювання, від мережі/АААх3+АААх2, темп-ра, вологість, час, прогноз погоди, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_SWS5600_PR1
2 211 ₴
1 990 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Метеостанція SWS5600. Прогноз погоди (сонячно, невелика хмарність, хмарно, дощ, сніг). Показники температури та вологості всередині приміщення. Показники температури та вологості на вулиці. Збережені мін./макс. рекорди (24 год).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 118 мм |
| Глубина | 52 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 227 г |
| Дополнительно | індикатор низького заряду батареї датчика; відображення температури з °C/°F на вибір; значок прогноза погоды; частота; 3 рівня яскравості дисплея |
| Діапазон вологості | від 20% до 99% відносної вологості |
| Питание | батарейка; адаптер живлення основного блоку; потужність датчика |
| Макс. яка вимірюється температура | +50 °C |
| Мін. яка вимірюється температура | -20 °C; -10 °C |
| Особенности | максимальна/мінімальна кількість записів у пам'яті; кольоровий РК-дисплей; 1 датчик у комплекті; передача між основним блоком та датчиком |
| Тип прибора | метеостанція |
| Установка | настільний |
| Функции | будильник; можливість вибору 12- чи 24-часового формату; дата; температура та вологість у приміщенні; цифровий час; зовнішня температура та вологість; радіокерований годинник |
Информация для заказа
- Цена: 1 990 ₴



