



Посудомийна машина Gorenje, 9компл., A++, 45см, дисплей, 2 кошика, AquaStop, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_GS520E15W_PR1
18 014 ₴
16 213 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
3 В 1
Завдяки зручній функції "3 в 1" ваша посудомийна машина автоматично регулює цикл миття для використання таблеток 3 в 1 і не використовує ополіскувач. У разі використання порошкового чи гелевого мийного засобу, ополіскувач застосовується для забезпечення оптимальних результатів миття і блиску посуду.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество программ мойки | 5 |
| Уровень шума | 47 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 36.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші функції | еко; нормальна; AquaStop |
| Інші індикатори | обрана програма |
| Высота | 84.5 см мм |
| Витрата води за цикл, л | 9 |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | Белый |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Номинальное напряжение | 220-240 В |
| Особенности | верхній кошик: регулювання по висоті |
| Сигнал закінчення роботи | Да |
| Тип | окремостояча; вузька |
| Управление | електронне |
| Швидка мийка | Да |
| Ширина | 44.8 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 213 ₴



