Варильна поверхня Whirlpool індукційна, 60см, розширена зона, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_WBB8360NE_PR1
18 782 ₴
16 904 ₴
Індукційні технології надають безпеку та ефективність приготування
Індукційна варильна панель автоматично виявляє поставлений на неї посуд, і оскільки поверхня не нагрівається занадто сильно, молоко або улюблена страва ніколи не пригорить на керамічній поверхні. Це значно полегшує очищення поверхні варильної панелі та підвищує безпеку її використання. Індукційна технологія набагато ефективніша за інші і дозволяє економити до 40% енергії в порівнянні з традиційною варильною панеллю.
ConnexionZone
Функція ConnexionZone дозволяє об'єднати дві зони нагріву в одну велику. Вона стане в нагоді, якщо необхідно використовувати великий посуд (наприклад: каченицю або скороварку).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Черный |
| Тип | Индукционная |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 59 см х 51 |
| Задня ліва | 2.1 кВт |
| Задня права | 1.8 кВт |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Количество индукционных конфорок | 4 шт |
| Напряжение | можливість підключення до мережі 220 В В |
| Особенности | дисплей; об'єднані зони; Таймер; наявність шнура живлення: є; авторозпізнавання посуду |
| Оформление | класична |
| Передня ліва | 1.2 кВт |
| Передня права | 1.8 кВТ |
| Мощность подключения | 7200 Вт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Рамка | немає |
| Рабочая поверхность | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 560 мм x 480 |
| Тип поверхности | індукційна |
| Управление | Сенсорное |
| Функции | індикатор залишкового тепла; функція Booster; 6th Sense |
- Цена: 16 904 ₴











