



Змішувач для раковини Deante Arnika, довж. виливу - 172мм, поворотний, 1важіль, титан — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BQA_D21K_PR1
6 182 ₴
5 564 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості. Змішувач обладнаний струменевим аератором. Силіконовий аератор для легкого видалення вапняного нальоту. Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача. З'єднувальний шланг 45 см в комплекті. Інноваційне, міцне титанове покриття, що легко очищається. Функціональний клапан click-clack у комплекті. Завдяки важелю, який збоку полегшено підтримання чистоти носика.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Материал | Латунь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 289 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 17.2 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Картридж | керамічний |
| Клас шуму | I |
| Колекція | ARNIKA |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Назначение | Для раковины |
| Розмір аератора | M24 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | силіконовий |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Тип управления | рукоятка |
| Форма | прямий |
Информация для заказа
- Цена: 5 564 ₴



