
Змішувач для раковини Deante Hiacynt, прихованого монтажу, довж. виливу - 182мм, , 1важіль, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BQH_N54L_PR1
6 435 ₴
5 792 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості. Змішувач обладнаний струменевим аератором. Мобільний аератор дозволяє спрямовувати струмінь води. Прихований монтаж забезпечує естетику ванної кімнати. Клас витрати Z (4-9 л/хв) дозволяє знизити споживання води. Інноваційне, міцне покриття Nero, що легко очищається. Завдяки важелю, який збоку полегшено підтримання чистоти носика.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал | Латунь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 204 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Вид монтажа | Скрытый |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина зливу | 18.2 см |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колекція | Hiacynt |
| Поверхность | чорний матовий |
| Назначение | Для раковины |
| Розмір аератора | M24 |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | поворотний; плоский |
| Тип зливу | стаціонарний |
| Тип управления | рукоятка |
| Форма | прямий |
Информация для заказа
- Цена: 5 792 ₴



