- форма рукоятки забезпечує надійне та зручне утримання;
- наконечник із борної сталі додатково посилений індукційним загартуванням;
- наконечник лопати обладнаний цілісною міцною металевою підставкою для стопи, яка забезпечує опору при вкопуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.85 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 112.5 см мм |
| Применение | садово-городні роботи; для садових робіт |
| Материал рабочей части | боровмісна сталь |
| Материал рукоятки | пластик; сталь |
| Тип | лопата штикова |
| Ширина | 20 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 761 ₴




