Дозатор для мийних засобів Deante Aster L, 500мл, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZZZ_00DD_PR1
1 560 ₴
1 404 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диспенсер для рідини – це пристрій, який значно полегшує роботу на кухні. Завдяки довгій різьбі його можна монтувати прямо біля раковини, у спеціальному отворі або в кухонній стільниці. Місткість виготовлена із пластику і має ємність 500 мл.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Хром |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 33 см мм |
| Глубина | 6.4 см |
| Дизайн | сучасний |
| Материал | нержавіюча сталь; пластмаса |
| Объем | 500 мл мл |
| Поверхность | Хром |
| Серия | Aster |
| Тип | Дозатор |
| Ширина | 10.4 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 404 ₴



