


Тримач Deante Round для туалетного паперу, хром — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ADR_0221_PR1
2 317 ₴
2 085 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоякісний матеріал: латунь та нержавіюча сталь. Тільки найкращі матеріали, якість яких підтверджена лабораторними випробуваннями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 105 мм |
| Цвет | Хром |
| Ширина | 133 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 100 мм |
| Материал | Латунь; Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Серия | Round |
| Тип | Тримач для паперу |
Информация для заказа
- Цена: 2 085 ₴



