Холодильна камера Gorenje, 186x60х66, 398л, А++, електронне упр, зона св-ті, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_R619EEW5_PR1
31 489 ₴
28 340 ₴
ФУНКЦІЯ SUPERCOOL
Це найкраще рішення після великих закупівель продуктів. Велика кількість нових неохолоджених продуктів порушують стабільність температури всередині холодильника. Тож ця функція знижує температуру на 3 °C та підтримує її протягом наступних 6 годин. Вмикайте функцію SuperCool кожного разу після великих закупівель.
Функціональність відкривання дверей на 90 °
Нарешті ви можете поставити холодильник близько до стіни та інших приладів. Завдяки функції SlotIn дверцята холодильника відчиняються під прямим кутом, навіть якщо ви поставили його коло стіни або інших приладів. Відчиняйте дверцята та з легкістю витягуйте полиці та шухляди.
Заощаджує, поки Ви у від’їзді
Якщо Ви їдете з дому на деякий час чи відпочиваєте у відпустці, режим EcoMode піклується про економію електроенергії. Коли дверцята холодильника відкриваються рідше, програма EcoMode підтримує оптимальну температуру, заощаджуючи електроенергію.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Сербия |
| Общий объем | 400 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 185 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 185x59.5x66.3 |
| Глубина | 66.3 см |
| Дополнительно | Двері з можливістю перенавішування; лоток для яєць |
| Клімат клас | SN-N-ST |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 1 двері |
| Кількість полиць в холодильній камері | 7 |
| Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Материал полок | Стекло |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Обсяг холодильної камери | 398 л |
| Приєднувальна потужність | 39 Вт |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 114 кВт/рік |
| Тип | холодильник однокамерний |
| Тип освещения | LED |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | AdaptTech: адаптивна технологія охолодження; Функція суперохолодження; Slot-in; EcoMode; Полиця CrispZone із регулюванням вологості |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 59.5 см мм |
- Цена: 28 340 ₴











