Інсталяція прихованого монтажу Deante для підвісних унітазів , — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_CST_WC01_PR1
6 361 ₴
5 725 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1176 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність баку | 9 л |
| Відстань між кріпленням | 180 см |
| Монтаж | Скрытый |
| Подвійний змив | Да |
| Регулювання висоти стелажу | 200 мм |
| Регулювання обсягу змиву | Да |
| Тип | Інсталяційна система |
Информация для заказа
- Цена: 5 725 ₴



