
Мийка кухонна Deante Corda, граніт, квадрат, без крила, 550х460х204мм, чаша - 1, врізна, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZQA_N10C_PR1
12 226 ₴
11 003 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
УнІкальні властивості гранітної мийки Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару. Найдовша гарантія, 18 років. Мийка з можливістю підключення до посудомийної машини. Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Винятково простора і глибока чаша вміщує навіть деко, витягнуте з духовки. Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються. Компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під мийкою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 190 мм |
| Довжина вирізу | 490 мм |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | матова |
| Розміри мийки | 460х550х204 |
| Тип монтажа | підвісна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 003 ₴



