



Каструля зі скляною кришкою ARDESTO Gemini Trento, 5.2л, нержавіюча сталь, бакеліт — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_AR3652G_PR1
1 029 ₴
926 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для зручного приготування різноманітних страв на кухні мають бути каструлі різних розмірів, і без «великої помічниці» аж ніяк не обійтися. Вдалим варіантом є каструля бренда ARDESTO серії Gemini об’ємом 5,2 літри. Виріб виготовлено з нержавіючої сталі, діаметр дна завтовшки 2,5 мм – 24 см. У комплекті також є скляна кришка зі зручним руків’ям та отвором для відведення пари. Каструлю можна використовувати на всіх типах плит, зокрема індукційних і газових. Також вона не потребує особливого догляду, проте не рекомендовано миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | стекло |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 5.2 л |
| Тип | Кастрюля |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Материал ручек | Бакелит |
| Особливості посуду | підходить для використання з газовими плитами; підходить для використання з індукційними плитами; підходить для використання з склокерамічними плитами; підходить для використання з галогенними плитами; ручки з покриттям Soft-touch |
| Толщина стенок | 0.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 926 ₴



