

Мийка кухонна Deante Egeria, нерж.сталь, квадрат, без крила, 440х440х200мм, чаша - 1, врізна+накладна, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZPE_010B_PR1
6 209 ₴
5 588 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоміцна нержавіюча сталь. Мийка із сифоном для підключення до посудомийної машини. Природні антисептичні властивості стали. Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються. Компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під мийкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Турция |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Довжина вирізу | 420 мм |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | можливість підключення до посудомийної машини; нержавіюча сталь високої міцності; природні антисептичні властивості сталі; компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під мийкою; телескопічний стальний сифон |
| Поверхня мийки | сатин |
| Розміри мийки | 440х440x200 |
| Розташування чаші | по центру |
| Тип монтажа | підвісна |
| Форма | Квадратная |
| Ширина вирізу | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 588 ₴



