Мийка кухонна Deante Olfato, нерж.сталь, квадрат, без крила, 550х505х200мм, чаша - 1, універсальна, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZPO_010B_PR1
9 243 ₴
8 319 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоміцна нержавіюча сталь. Мийка із сифоном для підключення до посудомийної машини. Природні антисептичні властивості стали. Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються. Компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під мийкою. Винятково простора і глибока чаша вміщує навіть деко, витягнуте з духовки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Довжина вирізу | 530 мм |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особенности | можливість підключення до посудомийної машини; нержавіюча сталь високої міцності; природні антисептичні властивості сталі; компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під мийкою; телескопічний стальний сифон |
| Поверхня мийки | сатин |
| Розміри мийки | 505х550x200 |
| Розташування чаші | по центру |
| Тип монтажа | під стільницею; підвісна |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 485 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 319 ₴









