
Мийка кухонна Deante Eridan, граніт, прямокутник, з крилом, 780х500х210мм, чаша - 1, накладна, металічний сірий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ZQE_S11B_PR1
13 853 ₴
12 468 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Властивості граніту Deante: міцність, витривалість на високу температуру, знебарвлення, термічний удар. Найтриваліша гарантія 18 років. Мийка із сифоном для підключення до посудомийної машини. Аксесуари з автоматичним вимкненням зливу. Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Оздоблення, збагачене іонами срібла, надає антисептичні властивості. Винятково простора і глибока чаша вміщує навіть деко, витягнуте з духовки. Реверсивне миття - встановіть чашу ліворуч або праворуч. Компактний сифон Space-saver дозволяє обмежити місце під миттям.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина раковини | 197 мм |
| Довжина вирізу | 760 мм |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | матова |
| Розміри мийки | 500х780x210 |
| Розташування чаші | реверсивна |
| Сушка посуду (крило) | Да |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 468 ₴



