Кран кульовий з електроприводом 2E HC220B, 1/2", 220В, 5Вт, 10 (16) бар, 7 сек, сумісний з Ajax — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E-HC220B-1/2_PR1
2 278 ₴
2 050 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кульовий кран 2E з електроприводом призначений для керування подачею води в системах інженерних комунікацій. Принцип роботи крана – двопозиційний, за сигналом контролера відкриває або закриває подачу води. Конструкція крана розроблена з урахуванням запобігання гідроудару при старті. Електропривод виконаний із високоміцного пластику. Кран 2E використовується в системах, що захищають від протікання води, розумних будинках, а також для автоматизації контролю подачі води.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | ступінь захисту електроприводу: IP67 |
| Диаметр трубы | 1/2 |
| Комплектация | Паспорт; Кран кульовий з електроприводом |
| Макс. температура циркулюючої рідини | 100 °C |
| Максимальное давление | 16 бар атм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал крана | Нержавеющая сталь |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номинальное рабочее давление | 10 бар |
| Обертаючий момент | 2 Н*м |
| Робоча вологість | не більше 95% (без конденсації) |
| Рабочая температура | -20 °C - + 45 °C |
| Час спрацювання | 7 с |
Информация для заказа
- Цена: 2 050 ₴









