Піч електрична ARDESTO, 40л, 1300Вт, механіч., конвекція, подвійне скло, сірий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MEO-S40FGG_PR1
4 196 ₴
3 776 ₴
- Потужність 1 300 Вт
- Таймер 90 хв
- Чотири режими приготування
- Режим конвекції
- Подвійні дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки

Безпека й потужність
Піч має доволі звичний для подібних пристроїв об’єм (40 л). Є вдалим рішенням для невеликих кухонь, адже завдяки компактному розміру (315 × 518 × 400 мм) є змога розумно використовувати кухонний простір. Потужність пристрою становить 1 300 Вт, а робочий температурний діапазон – від 50 до 300 °C. Особливістю моделі є покращена термоізоляція та подвійні дверцята із загартованого скла, що дає змогу мінімізувати ризик отримання опіку під час використання печі.

Для кулінарних фантазій
Реалізувати кулінарні задуми допоможуть чотири програми приготування та режим конвекції для приготування їжі на потоках гарячого повітря. Для зручності піч оснащено вбудованим таймером (до 90 хвилин) та індикацією закінчення процесу готування. Додатковою перевагою цієї моделі є продуманий комплект постачання, у якому містяться прямокутне і кругле дека й решітка для гриля.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 4 |
| Объем | 40 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 x 51.8 х 40 |
| Дополнительно | подвійні дверцята із загартованого скла; нековзні ніжки |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | піч; деко; решітка; інструкція ; гарантийный талон; нековзні ніжки |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Напряжение | 220 В В |
| Освещение | Да |
| Мощность | 1300 Вт Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Термоизоляция | Да |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | таймер; конвекція; індикація закінчення процесу приготування |
- Цена: 3 776 ₴












