Піч електрична ARDESTO, 40л, 1300Вт, механіч., чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MEO-S40GB_PR1
3 315 ₴
2 984 ₴
- Потужність 1 300 Вт
- Таймер 90 хв
- Три режими приготування
- Дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Прихований нижній нагрівальний елемент
- Нековзкі ніжки

Для найулюбленіших страв
Готувати улюблені страви легко й зручно з мініпіччю ARDESTO MEO-S40GB, адже вона оснащена індикатором закінчення процесу, таймером, має три режими приготування та необхідні базові аксесуари (в комплекті з пристроєм виробник надає прямокутне й кругле дека, решітку для гриля). Електропіч допоможе задовольнити потреби всіх членів родини: приготувати солодкі смаколики для дітлахів, смачне м’ясо для компанії друзів чи спекти духмяний пиріг для вечірніх посиденьок за горнятком кави.

Технічні особливості
Дверцята печі виготовлено із загартованого скла, а праворуч від них на фронтальній панелі вбудовано три коліщатка для налаштування пристрою. Внутрішня камера об’ємом 40 л має емальоване покриття та освітлення. Однією з особливостей моделі є прихований нижній нагрівальний елемент, та це не впливає на потужність пристрою, що становить 1 300 Вт. Загалом піч ARDESTO доволі компактна (345 × 518 × 400 мм), тож для неї неодмінно знайдеться місце навіть на маленькій кухні.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Объем | 40 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 x 51.8 x 40 |
| Дополнительно | прихований нижній нагрівальний елемент; дверцята із загартованого скла |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | піч; деко; решітка; інструкція ; гарантийный талон; нековзні ніжки |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Напряжение | 220 В В |
| Освещение | Да |
| Мощность | 1300 Вт Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Термоизоляция | Да |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | таймер; індикація закінчення процесу приготування |
- Цена: 2 984 ₴












