Піч електрична ARDESTO, 45л, 1600Вт, механіч., конвекція, подвійне скло, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MEO-S45FGB_PR1
4 532 ₴
4 079 ₴
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Чотири режими приготування
- Режим конвекції
- Подвійні дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Хромовані нагрівальні елементи
- Нековзкі ніжки

Приготування за мінімуму зусиль
Не потрібно докладати зайвих зусиль, адже електрична мініпіч зробить майже все за користувача: потрібно просто вибрати один із чотирьох режимів готування, встановити температуру й таймер (до 90 хвилин), а індикатор поінформує про закінчення процесу. Тих, хто особливо полюбляє страви, приготовані на грилі, потішить наявність режиму конвекції. До того ж широкий температурний діапазон дає змогу готувати, наприклад, м’ясо, різного рівня запеченості. Для реалізації різних кулінарних задумів у комплекті постачання наявні прямокутне та кругле дека, решітка для гриля.

Продумана конструкція та якісне начиння
Модель вирізняється продуманою конструкцією, що гарантує безпеку під час використання пристрою. Так, у ARDESTO MEO-S45FGB покращено термоізоляцію, зокрема дверцята оснащено подвійним загартованим склом. Крім того, внутрішня камера об’ємом 45 л має емальоване покриття й освітлення, а також хромовані нагрівальні елементи. Завдяки нековзким ніжкам піч стійка та не соватиме поверхнею, якщо хтось випадково її штовхне.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 4 |
| Объем | 45 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 х 61.5 х 42.3 |
| Дополнительно | подвійні дверцята із загартованого скла |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | піч; деко; решітка; інструкція ; гарантийный талон; нековзні ніжки |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Напряжение | 220 В В |
| Освещение | Да |
| Мощность | 1600 Вт Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Термоизоляция | Да |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | конвекція; індикація закінчення процесу приготування |
- Цена: 4 079 ₴












