Піч електрична ARDESTO, 45л, 1600Вт, механіч., сірий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MEO-S45GG_PR1
3 869 ₴
3 482 ₴
- Потужність 1 600 Вт
- Таймер 90 хв
- Три режими приготування
- Дверцята із загартованого скла
- Покращена термоізоляція
- Емальоване внутрішнє покриття
- Нековзкі ніжки

Простота – завжди правильний вибір
Виробляючи товари, ARDESTO прагне зробити їх використання максимально простим та інтуїтивно зрозумілим. Виключенням не є й ця модель: виберіть один із трьох режимів роботи, встановіть необхідну температуру в діапазоні від 50 до 300 °C, а про готовність страви нагадає вбудований таймер із запасом часу до 90 хвилин. Для додаткової зручності передбачено індикацію закінчення процесу приготування. Крім того, у комплекті з моделлю виробник постачає для потреб користувачів два дека (кругле й прямокутне) та решітку для гриля.

Що всередині?
Зовні стриманий корпус приховує втілення турботи виробника про безпеку й комфорт користувача. ARDESTO MEO-S45GG вирізняється покращеною термоізоляцією внутрішньої емальованої камери та її збільшеним об’ємом – 45 л. Та й це не все: для виготовлення дверцят застосовано загартоване скло, всередині електрична мініпіч має підсвічування, а стійкість встановлення гарантують нековзкі ніжки.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Турция |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Объем | 45 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 х 61.5 х 42.3 |
| Дополнительно | дверцята із загартованого скла |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | піч; деко; решітка; інструкція ; гарантийный талон; нековзні ніжки |
| Конструкция | незалежна |
| Максимальная температура | 300 °C |
| Напряжение | 220 В В |
| Освещение | Да |
| Мощность | 1600 Вт Вт |
| Таймер | 90 хв |
| Термоизоляция | Да |
| Управление | поворотні перемикачі |
| Функции | індикація закінчення процесу приготування |
- Цена: 3 482 ₴












